قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / دوره ها / محصولات کامپیوتر / آموزش برنامه نویسی ++c

آموزش برنامه نویسی ++c

ثبت نام

 

یادگیری یک زبان برنامه نویسی دید ما را به علم کامپیوتر بسیار گسترده تر می کند. از طرفی برنامه نویسی نحوه فکر کردن را به ما می آموزد. عمومیت زبان C++‎ در میان زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است و می تواند به عنوان اولین زبان نیز یاد گرفته شود و به پیش نیاز دیگر احتیاج نباشد.

++C یک برنامه همه منظوره و عمومی است که هم اکنون در سطح وسیعی از علم کامپیوتر استفاده می شود و مفاهیم شی گرایی وراثت و چندریختی را بیان می کند. تمام نرم افزارهایی که به صورت روزمره در ویندوز با آن ها  کار می کنیم توسط زبان مادر سی و سی پلاس پلاس نوشته شده اند و در صنعت خودروسازی، فضایی، معماری، بانکی، کنسول بازی و … کاربرد دارند.  آموزش ++C در دو بخش معرفی دستورات و ساختمان داده و بیان مفاهیم شی گرایی است.

سی پلاس پلاس چه کاربردی دارد؟

با این زبان می توانید برنامه نویسی سیستم عامل ، هسته و لایه های مختلف سیستم عامل (…. ios , linux , macos , windows)انجام بدید.با سی پلاس پلاس قادر هستید به تولید نرم افزار ، بازی سازی برای انواع کنسول ها و تحت وب ،برنامه نویسیبرای موبایل و تبلت بپردازید.این زبان برنامه نویسی در صنایع پزشکی ، فضایی ، خودروهای هوشمندو اینترنت اشیا نیز کاربرد دارد.با زبان سی پلاس پلاس قادر هستید که برای ربات ها برنامه نویسی انجام دهید.

چه کسانی سی پلاس پلاس کار می کنند؟

کلیه ی افرادی که در زمینه های تولید نرم افزار و طراحی سیستم عامل های مختلف کار می کنند از این زبان بهره می برند. هم چنین آن دسته از مهندسین که در صنعت گیم فعالیت می کنند با این زبان برای بازی های ویدیویی و تحت وب بازی سازی می کنند.و به طور کلی در صنعت کاربرد بسیاری دارد.

سرفصل های آموزشی :

مقدمه ای بر برنامه نویسی

الگوریتم و فلوچارت

زبان های ساختار یافته و ماژولار

انواع داده های عددی

پارامترها

دستورها و توابع ورودی و شرطی و شرطی تودرتو

انواع عملگرها و الویت آنها

عملگرهای جایگزینی

حلقه ها

آرایه ها

رشته ها

دریافت متغیر رشته ای

توابع

آرایه به عنوان ورودی تابع

توابع رشته ای

ساختمان

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *